ESH108M025AL3AA
KEMETKEMET
ESH108M025AL3AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESH108M025AL3AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: ESH108M025AL3AA.pdf
  • Mezua
ESH108M025AL3AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESH108M025AL3AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 142963 pcs Datuen fitxa ESH108M025AL3AA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.512" Dia (13.00mm)
Series ESH balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-6555
SH108M025AL3AAKPLP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF