ESH108M016AH2AA
KEMETKEMET
ESH108M016AH2AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESH108M016AH2AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: ESH108M016AH2AA.pdf
  • Mezua
ESH108M016AH2AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESH108M016AH2AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208172 pcs Datuen fitxa ESH108M016AH2AA.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ESH Ripple Current @ maiztasuna baxua 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 736mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-6553
SH108M016AH2AAKPLP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF