CBR04C150G5GAC
KEMETKEMET
CBR04C150G5GAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR04C150G5GAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 15PF 50V NP0 0402
Fitxak: CBR04C150G5GAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
CBR04C150G5GACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR04C150G5GAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 15PF 50V NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2049895 pcs Datuen fitxa CBR04C150G5GAC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series CBR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Failure Rate -
Deskribapen zehatza 15pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 15pF