CBR02C120F8GAC
KEMETKEMET
CBR02C120F8GAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR02C120F8GAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 10V NP0 0201
Fitxak: CBR02C120F8GAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
CBR02C120F8GACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR02C120F8GAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 12PF 10V NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1307052 pcs Datuen fitxa CBR02C120F8GAC.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series CBR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Failure Rate -
Deskribapen zehatza 12pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 12pF