CBR02C120F3GAC
KEMETKEMET
CBR02C120F3GAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CBR02C120F3GAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 0201
Fitxak: CBR02C120F3GAC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CBR02C120F3GACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CBR02C120F3GAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268794 pcs Datuen fitxa CBR02C120F3GAC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series CBR
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 399-8604-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 12pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency