C4AF9BW5220A3NK
KEMETKEMET
C4AF9BW5220A3NK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C4AF9BW5220A3NK
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FILM METALLIZED POLYPROPYLENE
Fitxak: C4AF9BW5220A3NK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C4AF9BW5220A3NKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C4AF9BW5220A3NK fabrikatzailea KEMET
deskribapena FILM METALLIZED POLYPROPYLENE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8931 pcs Datuen fitxa C4AF9BW5220A3NK.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Series C4AF
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Beste izenak 399-17828
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 2.067" (52.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.980" (50.30mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.1 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 22µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapazitantzia 22µF eskaerak Automotive