C4AF9BW5170A3OK
KEMETKEMET
C4AF9BW5170A3OK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C4AF9BW5170A3OK
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FILM METALLIZED POLYPROPYLENE
Fitxak: C4AF9BW5170A3OK.pdf
  • Mezua
C4AF9BW5170A3OKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C4AF9BW5170A3OK fabrikatzailea KEMET
deskribapena FILM METALLIZED POLYPROPYLENE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10692 pcs Datuen fitxa C4AF9BW5170A3OK.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.654" L x 1.378" W (42.00mm x 35.00mm) Series C4AF
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Beste izenak 399-17827
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.976" (50.20mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.5 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 17µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapazitantzia 17µF eskaerak Automotive