C276CCF5400LG0J
KEMETKEMET
C276CCF5400LG0J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C276CCF5400LG0J
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 40UF 5% 470VAC RADIAL
Fitxak: C276CCF5400LG0J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
C276CCF5400LG0Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C276CCF5400LG0J fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 40UF 5% 470VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12045 pcs Datuen fitxa C276CCF5400LG0J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 470V
tolerantzia ±5% Bukaera Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 1.772" Dia (45.00mm) Series C276
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis, Stud Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.839" (97.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP) Deskribapen zehatza 40µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can
kapazitantzia 40µF eskaerak Motor Run; Motor Start