C276CCF5160LG0J
KEMETKEMET
C276CCF5160LG0J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C276CCF5160LG0J
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 16UF 5% 470VAC RADIAL
Fitxak: C276CCF5160LG0J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
430 pcs
  • Mezua
C276CCF5160LG0Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C276CCF5160LG0J fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 16UF 5% 470VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26693 pcs Datuen fitxa C276CCF5160LG0J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 470V
tolerantzia ±5% Bukaera Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm) Series C276
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 276CCF5160LG0J
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.894" (73.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 16µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can kapazitantzia 16µF