C20AZGR5220AASK
KEMETKEMET
C20AZGR5220AASK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C20AZGR5220AASK
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 22UF 10% 2.3KVDC SCREW
Fitxak: 1.C20AZGR5220AASK.pdf2.C20AZGR5220AASK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 714 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 714 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
C20AZGR5220AASKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C20AZGR5220AASK fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 22UF 10% 2.3KVDC SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 714 pcs Datuen fitxa 1.C20AZGR5220AASK.pdf2.C20AZGR5220AASK.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2300V (2.3kV) Tentsioaren balorazioa - AC 1000V (1kV)
tolerantzia ±10% Bukaera Threaded, Male
Tamaina / dimentsioa 2.953" Dia (75.00mm) Series C20A
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 20AZGR5220AASK
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Korrontearen tartea 1.378" (35.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 5.866" (149.00mm) Ezaugarriak Long Life
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2 mOhms Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 22µF Film Capacitor 1000V (1kV) 2300V (2.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapazitantzia 22µF