C20ALGR5150AASK
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C20ALGR5150AASK
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 15UF 10% 1.4KVDC RADIAL
Fitxak: 1.C20ALGR5150AASK.pdf2.C20ALGR5150AASK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 943 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 943 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
C20ALGR5150AASKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C20ALGR5150AASK fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 15UF 10% 1.4KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 943 pcs Datuen fitxa 1.C20ALGR5150AASK.pdf2.C20ALGR5150AASK.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1400V (1.4kV) Tentsioaren balorazioa - AC 640V
tolerantzia ±10% Bukaera Threaded, Male
Tamaina / dimentsioa 2.559" Dia (65.00mm) Series C20A
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 20ALGR5150AASK
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 1.102" (28.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 4.685" (119.00mm)
Ezaugarriak Long Life ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 mOhms
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 15µF Film Capacitor 640V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapazitantzia 15µF eskaerak 3 Phase, Power Factor Correction (PFC); Commutation; EMI, RFI Suppression