C1206X472J5REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X472J5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 50V X7R 5%
Fitxak: C1206X472J5REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X472J5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X472J5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 50V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160638 pcs Datuen fitxa C1206X472J5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X472J8HACAUTO
C1206X472J8HACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 10V ULTRA STA
Stockean: 1593113 pcs
Deskarga: C1206X472J8HACAUTO.pdf
RFQ
C1206X472J5REC7210
C1206X472J5REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 50V X7R 5%
Stockean: 735991 pcs
Deskarga: C1206X472J5REC7210.pdf
RFQ
C1206X472J5GEC
C1206X472J5GEC
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 5%
Deskarga: C1206X472J5GEC.pdf
C1206X472J5HACAUTO
C1206X472J5HACAUTO
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 50V ULTRA STA
Deskarga: C1206X472J5HACAUTO.pdf
C1206X472J5RECAUTO7210
C1206X472J5RECAUTO7210
Deskarga: C1206X472J5RECAUTO7210.pdf
C1206X472J5RECAUTO
C1206X472J5RECAUTO
Deskarga: C1206X472J5RECAUTO.pdf
C1206X472J5REC7800
C1206X472J5REC7800