C1206X472J5GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X472J5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 5%
Fitxak: C1206X472J5GEC.pdf
  • Mezua
C1206X472J5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X472J5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 124052 pcs Datuen fitxa C1206X472J5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X472J5GEC7800
C1206X472J5GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 4.7NF 50V C0G 5%