C1206X332M1REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X332M1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 100V X7R
Fitxak: C1206X332M1REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X332M1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X332M1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 100V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 237831 pcs Datuen fitxa C1206X332M1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3300pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 3300pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X332M2GECAUTO7210
C1206X332M2GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 3.3NF 200V C0G
Stockean: 598905 pcs
Deskarga: C1206X332M2GECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X332M2GECAUTO
C1206X332M2GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 448028 pcs
Deskarga: C1206X332M2GECAUTO.pdf
RFQ
C1206X332M1REC7210
C1206X332M1REC7210
deskribapena: CAP CER 1206 3.3NF 100V X7R