C1206X332M1GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X332M1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 100V C0G
Fitxak: C1206X332M1GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X332M1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X332M1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 3.3NF 100V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119285 pcs Datuen fitxa C1206X332M1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3300pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 3300pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X332M1GEC7800
C1206X332M1GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 3.3NF 100V C0G
Stockean: 498982 pcs
Deskarga: C1206X332M1GEC7800.pdf
RFQ
C1206X332KMGECAUTO
C1206X332KMGECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 3.3NF 63V C0G 10%
Stockean: 458624 pcs
Deskarga: C1206X332KMGECAUTO.pdf
RFQ
C1206X332M1GECAUTO7210
C1206X332M1GECAUTO7210