C1206X224M1REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X224M1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 220NF 100V X7R
Fitxak: C1206X224M1REC.pdf
  • Mezua
C1206X224M1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X224M1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 220NF 100V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 218291 pcs Datuen fitxa C1206X224M1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.22µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.22µF
Produktu erlazionatuak
C1206X224K8JAC7800
C1206X224K8JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.22UF 10V U2J 1206
Stockean: 444933 pcs
Deskarga: C1206X224K8JAC7800.pdf
RFQ
C1206X224M3JAC7800
C1206X224M3JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.22UF 25V U2J 1206
Stockean: 360399 pcs
Deskarga: C1206X224M3JAC7800.pdf
RFQ
C1206X224M1REC7210
C1206X224M1REC7210
deskribapena: CAP CER 1206 220NF 100V X7R