C1206X224KMREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X224KMREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 220NF 63V X7R 10%
Fitxak: C1206X224KMREC.pdf
  • Mezua
C1206X224KMRECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X224KMREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 220NF 63V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193858 pcs Datuen fitxa C1206X224KMREC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.22µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.22µF
Produktu erlazionatuak
C1206X224K8JAC7800
C1206X224K8JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.22UF 10V U2J 1206
Stockean: 444933 pcs
Deskarga: C1206X224K8JAC7800.pdf
RFQ
C1206X224K8JACAUTO
C1206X224K8JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 383601 pcs
Deskarga: C1206X224K8JACAUTO.pdf
RFQ
C1206X224KMREC7210
C1206X224KMREC7210
deskribapena: CAP CER 1206 220NF 63V X7R 10%
Deskarga: C1206X224KMREC7210.pdf
C1206X224KMRECAUTO
C1206X224KMRECAUTO