C1206X222MAREC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222MAREC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 250V X7R
Fitxak: C1206X222MAREC.pdf
  • Mezua
C1206X222MARECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222MAREC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 250V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215269 pcs Datuen fitxa C1206X222MAREC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C1206X222MARECAUTO
C1206X222MARECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 250V X7R