C1206X222MAGEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222MAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G
Fitxak: C1206X222MAGEC.pdf
  • Mezua
C1206X222MAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222MAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138251 pcs Datuen fitxa C1206X222MAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF