C1206X222FMGEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222FMGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 63V C0G 1%
Fitxak: C1206X222FMGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X222FMGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222FMGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 63V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77519 pcs Datuen fitxa C1206X222FMGEC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X222FMGEC7800
C1206X222FMGEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 63V C0G 1%
Stockean: 196008 pcs
Deskarga: C1206X222FMGEC7800.pdf
RFQ
C1206X222G1GEC
C1206X222G1GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 100V C0G 2%
Stockean: 73404 pcs
Deskarga: C1206X222G1GEC.pdf
RFQ
C1206X222FMGEC7210
C1206X222FMGEC7210