C1206X222FAGEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X222FAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G 1%
Fitxak: C1206X222FAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X222FAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X222FAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80174 pcs Datuen fitxa C1206X222FAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.051" (1.30mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X222F8HACAUTO
C1206X222F8HACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 10V ULTRA STA
Stockean: 576026 pcs
Deskarga: C1206X222F8HACAUTO.pdf
RFQ
C1206X222FAGECAUTO
C1206X222FAGECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 2.2NF 250V C0G 1%
Stockean: 205669 pcs
Deskarga: C1206X222FAGECAUTO.pdf
RFQ
C1206X222FAGEC7210
C1206X222FAGEC7210