C1206X154K2REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X154K2REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 150NF 200V X7R
Fitxak: C1206X154K2REC.pdf
  • Mezua
C1206X154K2RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X154K2REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 150NF 200V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204424 pcs Datuen fitxa C1206X154K2REC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.073" (1.85mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.15µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.15µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206X154K2RECAUTO7210
C1206X154K2RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 150NF 200V X7R
Stockean: 956978 pcs
Deskarga: C1206X154K2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206X154K1REC7800
C1206X154K1REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 150NF 100V X7R
Stockean: 785728 pcs
Deskarga: C1206X154K1REC7800.pdf
RFQ
C1206X154K2REC7800
C1206X154K2REC7800