C1206X154K1REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206X154K1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 150NF 100V X7R
Fitxak: C1206X154K1REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206X154K1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206X154K1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 150NF 100V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 200702 pcs Datuen fitxa C1206X154K1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.073" (1.85mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.15µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.15µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Produktu erlazionatuak
C1206X154K1RECAUTO
C1206X154K1RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 150NF 100V X7R
Stockean: 963805 pcs
Deskarga: C1206X154K1RECAUTO.pdf
RFQ
C1206X154K1RACTU
C1206X154K1RACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.15UF 100V X7R 1206
Stockean: 578105 pcs
Deskarga: C1206X154K1RACTU.pdf
RFQ
C1206X154J8JACAUTO
C1206X154J8JACAUTO
deskribapena: CAP CER 0.15UF 10V U2J 1206
Deskarga: C1206X154J8JACAUTO.pdf
C1206X154K1RECAUTO7210
C1206X154K1RECAUTO7210
Deskarga: C1206X154K1RECAUTO7210.pdf
C1206X154K1REC7210
C1206X154K1REC7210