C1206C471KGRACTU
KEMETKEMET
C1206C471KGRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C471KGRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 2KV X7R 1206
Fitxak: C1206C471KGRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
C1206C471KGRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C471KGRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 470PF 2KV X7R 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1690774 pcs Datuen fitxa C1206C471KGRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.069" (1.75mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-7091-2
C1206C471KGRAC
C1206C471KGRAC7800
C1206C471KGRACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 470pF eskaerak General Purpose