C1206C471KDGACTU
KEMETKEMET
C1206C471KDGACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C471KDGACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 1KV C0G/NP0 1206
Fitxak: C1206C471KDGACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C1206C471KDGACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C471KDGACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 470PF 1KV C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100628 pcs Datuen fitxa C1206C471KDGACTU.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.069" (1.75mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-7207-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 470pF eskaerak General Purpose