C1206C154K2REC7210
KEMETKEMET
C1206C154K2REC7210 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C154K2REC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 150NF 200V X7R
Fitxak: C1206C154K2REC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
C1206C154K2REC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C154K2REC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 150NF 200V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2480628 pcs Datuen fitxa C1206C154K2REC7210.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.069" (1.75mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.15µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.15µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C154K3JACAUTO
C1206C154K3JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.15UF 25V U2J 1206
Stockean: 499666 pcs
Deskarga: C1206C154K3JACAUTO.pdf
RFQ
C1206C154K3JAC7800
C1206C154K3JAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 106664 pcs
Deskarga: C1206C154K3JAC7800.pdf
RFQ
C1206C154K2REC
C1206C154K2REC
deskribapena: CAP CER 1206 150NF 200V X7R