C1206C154K2REC
KEMETKEMET
C1206C154K2REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C154K2REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 150NF 200V X7R
Fitxak: C1206C154K2REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C154K2RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C154K2REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 150NF 200V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 417600 pcs Datuen fitxa C1206C154K2REC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.069" (1.75mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.15µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.15µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C154K2REC7210
C1206C154K2REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 150NF 200V X7R
Stockean: 2480628 pcs
Deskarga: C1206C154K2REC7210.pdf
RFQ
C1206C154K1REC
C1206C154K1REC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 150NF 100V X7R
Stockean: 365204 pcs
Deskarga: C1206C154K1REC.pdf
RFQ
C1206C154K2RECAUTO7210
C1206C154K2RECAUTO7210
Deskarga: C1206C154K2RECAUTO7210.pdf
C1206C154K2RAC7800
C1206C154K2RAC7800
deskribapena: CAP CER 0.15UF 200V X7R 1206
Deskarga: C1206C154K2RAC7800.pdf
C1206C154K2RECAUTO
C1206C154K2RECAUTO
Deskarga: C1206C154K2RECAUTO.pdf
C1206C154K1RECAUTO
C1206C154K1RECAUTO
Deskarga: C1206C154K1RECAUTO.pdf
C1206C154K2REC7800
C1206C154K2REC7800