C1206C152M5GEC
KEMETKEMET
C1206C152M5GEC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C152M5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 50V C0G 20%
Fitxak: C1206C152M5GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C152M5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C152M5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 50V C0G 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 407057 pcs Datuen fitxa C1206C152M5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C152M4RECAUTO7210
C1206C152M4RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 16V X7R 20%
Stockean: 2537438 pcs
Deskarga: C1206C152M4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C152M5HAC7800
C1206C152M5HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 50V ULTRA STA
Stockean: 3359249 pcs
Deskarga: C1206C152M5HAC7800.pdf
RFQ
C1206C152M5GECAUTO7210
C1206C152M5GECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 50V C0G 20%
Deskarga: C1206C152M5GECAUTO7210.pdf
C1206C152M4REC
C1206C152M4REC
Deskarga: C1206C152M4REC.pdf
C1206C152M5GECAUTO
C1206C152M5GECAUTO
Deskarga: C1206C152M5GECAUTO.pdf
C1206C152M5GEC7800
C1206C152M5GEC7800