C1206C152M4REC
KEMETKEMET
C1206C152M4REC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C1206C152M4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 16V X7R 20%
Fitxak: C1206C152M4REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C1206C152M4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C1206C152M4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1206 1.5NF 16V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 410514 pcs Datuen fitxa C1206C152M4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C1206C152M3RECAUTO7210
C1206C152M3RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 25V X7R 20%
Stockean: 2844418 pcs
Deskarga: C1206C152M3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C1206C152M4REC7800
C1206C152M4REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1206 1.5NF 16V X7R 20%
Stockean: 2967021 pcs
Deskarga: C1206C152M4REC7800.pdf
RFQ
C1206C152M4RECAUTO
C1206C152M4RECAUTO