C0805X683K5REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X683K5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 68NF 50V X7R 10%
Fitxak: C0805X683K5REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X683K5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X683K5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 68NF 50V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 354907 pcs Datuen fitxa C0805X683K5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.068µF