C0805X683K4REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X683K4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 68NF 16V X7R 10%
Fitxak: C0805X683K4REC.pdf
  • Mezua
C0805X683K4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X683K4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 68NF 16V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 369941 pcs Datuen fitxa C0805X683K4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Deskribapen zehatza 0.068µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.068µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X683K4RECAUTO
C0805X683K4RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 68NF 16V X7R 10%
Stockean: 1137334 pcs
Deskarga: C0805X683K4RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X683K4REC7800
C0805X683K4REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1577338 pcs
Deskarga: C0805X683K4REC7800.pdf
RFQ
C0805X683K5RACTU
C0805X683K5RACTU
deskribapena: CAP CER 0.068UF 50V X7R 0805
Deskarga: C0805X683K5RACTU.pdf
C0805X683K4REC7210
C0805X683K4REC7210
Deskarga: C0805X683K4REC7210.pdf
C0805X683K1RECAUTO7210
C0805X683K1RECAUTO7210
deskribapena: CAP CER 0805 68NF 100V X7R 10%
Deskarga: C0805X683K1RECAUTO7210.pdf
C0805X683K4RECAUTO7210
C0805X683K4RECAUTO7210