C0805X223K5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X223K5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 22NF 50V C0G 10%
Fitxak: C0805X223K5GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X223K5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X223K5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 22NF 50V C0G 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 302441 pcs Datuen fitxa C0805X223K5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X223K5GEC7210
C0805X223K5GEC7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 50V C0G 10%
Stockean: 1704218 pcs
Deskarga: C0805X223K5GEC7210.pdf
RFQ
C0805X223K5JACAUTO
C0805X223K5JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.022UF 50V U2J 0805
Stockean: 1561140 pcs
Deskarga: C0805X223K5JACAUTO.pdf
RFQ
C0805X223K5GEC7800
C0805X223K5GEC7800