C0805X223K4REC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X223K4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 22NF 16V X7R 10%
Fitxak: C0805X223K4REC.pdf
  • Mezua
C0805X223K4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X223K4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 22NF 16V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 330103 pcs Datuen fitxa C0805X223K4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X223K4REC7800
C0805X223K4REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 16V X7R 10%
Stockean: 1384657 pcs
Deskarga: C0805X223K4REC7800.pdf
RFQ
C0805X223K3RECAUTO7210
C0805X223K3RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 25V X7R 10%
Stockean: 1283085 pcs
Deskarga: C0805X223K3RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X223K5GEC7210
C0805X223K5GEC7210
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 50V C0G 10%
Deskarga: C0805X223K5GEC7210.pdf
C0805X223K4REC7210
C0805X223K4REC7210
Deskarga: C0805X223K4REC7210.pdf
C0805X223K4HAC7800
C0805X223K4HAC7800
deskribapena: CAP CER 0805 22NF 16V ULTRA STAB
Deskarga: C0805X223K4HAC7800.pdf
C0805X223K4JAC7800
C0805X223K4JAC7800
deskribapena: CAP CER 0.022UF 16V U2J 0805
Deskarga: C0805X223K4JAC7800.pdf
C0805X223K4RECAUTO
C0805X223K4RECAUTO