C0805X222M4REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X222M4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 16V X7R 20%
Fitxak: C0805X222M4REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X222M4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X222M4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 16V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318900 pcs Datuen fitxa C0805X222M4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X222M4HAC7800
C0805X222M4HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 16V ULTRA STA
Stockean: 3451202 pcs
Deskarga: C0805X222M4HAC7800.pdf
RFQ
C0805X222M5GEC
C0805X222M5GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 50V C0G 20%
Stockean: 343741 pcs
Deskarga: C0805X222M5GEC.pdf
RFQ
C0805X222M4REC7800
C0805X222M4REC7800
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 16V X7R 20%
Deskarga: C0805X222M4REC7800.pdf
C0805X222M4RECAUTO
C0805X222M4RECAUTO
Deskarga: C0805X222M4RECAUTO.pdf
C0805X222M5GEC7210
C0805X222M5GEC7210
Deskarga: C0805X222M5GEC7210.pdf
C0805X222M4RECAUTO7210
C0805X222M4RECAUTO7210