C0805X222M3REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X222M3REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 25V X7R 20%
Fitxak: C0805X222M3REC.pdf
  • Mezua
C0805X222M3RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X222M3REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 2.2NF 25V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 285807 pcs Datuen fitxa C0805X222M3REC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2200pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 2200pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X222M3RECAUTO
C0805X222M3RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 2.2NF 25V X7R 20%
Stockean: 1579131 pcs
Deskarga: C0805X222M3RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X222M3REC7210
C0805X222M3REC7210
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1758822 pcs
Deskarga: C0805X222M3REC7210.pdf
RFQ
C0805X222M3RECAUTO7210
C0805X222M3RECAUTO7210