C0805X152FMGEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X152FMGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 63V C0G 1%
Fitxak: C0805X152FMGEC.pdf
  • Mezua
C0805X152FMGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X152FMGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 63V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187216 pcs Datuen fitxa C0805X152FMGEC.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF