C0805X152FAGEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805X152FAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G 1%
Fitxak: C0805X152FAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805X152FAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805X152FAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214257 pcs Datuen fitxa C0805X152FAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.039" (0.98mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805X152F8HAC7800
C0805X152F8HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 10V ULTRA STA
Stockean: 1220698 pcs
Deskarga: C0805X152F8HAC7800.pdf
RFQ
C0805X152F5GECAUTO
C0805X152F5GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 50V C0G 1%
Stockean: 789018 pcs
Deskarga: C0805X152F5GECAUTO.pdf
RFQ
C0805X152FAGEC7800
C0805X152FAGEC7800
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G 1%
Deskarga: C0805X152FAGEC7800.pdf
C0805X152FAGEC7210
C0805X152FAGEC7210