C0805C681KBRACTU
KEMETKEMET
C0805C681KBRACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C681KBRACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 630V X7R 0805
Fitxak: C0805C681KBRACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C0805C681KBRACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C681KBRACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 680PF 630V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 148944 pcs Datuen fitxa C0805C681KBRACTU.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-5573-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 680pF eskaerak General Purpose