C0805C681K5RACTU
KEMETKEMET
C0805C681K5RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C681K5RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 680PF 50V X7R 0805
Fitxak: C0805C681K5RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C681K5RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C681K5RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 680PF 50V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1282440 pcs Datuen fitxa C0805C681K5RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-1144-2
C0805C681K5RAC
C0805C681K5RAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Failure Rate - Deskribapen zehatza 680pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 680pF eskaerak General Purpose