C0805C474K3RALTU
KEMETKEMET
C0805C474K3RALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C474K3RALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 25V X7R 0805
Fitxak: C0805C474K3RALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C0805C474K3RALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C474K3RALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.47UF 25V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 369782 pcs Datuen fitxa C0805C474K3RALTU.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-6367-2
C0805C474K3RAL
C0805C474K3RAL7800
C0805C474K3RAL7867
C0805C474K3RALTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose