C0805C474K3NACTU
KEMETKEMET
C0805C474K3NACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C474K3NACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 25V X8L 0805
Fitxak: C0805C474K3NACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C0805C474K3NACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C474K3NACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.47UF 25V X8L 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 313879 pcs Datuen fitxa C0805C474K3NACTU.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.043" (1.10mm) Tenperatura koefizientea X8L
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-5729-2
C0805C474K3NAC
C0805C474K3NAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8L 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose