C0805C472KARACTU
KEMETKEMET
C0805C472KARACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C472KARACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 250V X7R 0805
Fitxak: C0805C472KARACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C0805C472KARACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C472KARACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4700PF 250V X7R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 288335 pcs Datuen fitxa C0805C472KARACTU.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-4668-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose