C0805C472KAGEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C472KAGEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G
Fitxak: C0805C472KAGEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C472KAGECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C472KAGEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 643956 pcs Datuen fitxa C0805C472KAGEC.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4700pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 4700pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C472K5RECAUTO
C0805C472K5RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 50V X7R 10%
Stockean: 2031418 pcs
Deskarga: C0805C472K5RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C472K8HACAUTO
C0805C472K8HACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 10V ULTRA STA
Stockean: 3095975 pcs
Deskarga: C0805C472K8HACAUTO.pdf
RFQ
C0805C472KAGEC7800
C0805C472KAGEC7800
deskribapena: CAP CER 0805 4.7NF 250V C0G