C0805C152KDRACAUTO
KEMETKEMET
C0805C152KDRACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C152KDRACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 1000V X7R 10%
Fitxak: 1.C0805C152KDRACAUTO.pdf2.C0805C152KDRACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
C0805C152KDRACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C152KDRACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 1000V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 694931 pcs Datuen fitxa 1.C0805C152KDRACAUTO.pdf2.C0805C152KDRACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-16647-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 1500pF eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling