C0805C152KARECAUTO
KEMETKEMET
C0805C152KARECAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C152KARECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R
Fitxak: C0805C152KARECAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0805C152KARECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C152KARECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2157934 pcs Datuen fitxa C0805C152KARECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C152KDRACAUTO
C0805C152KDRACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 1000V X7R 10%
Stockean: 694931 pcs
Deskarga: C0805C152KDRACAUTO.pdf
RFQ
C0805C152KAREC
C0805C152KAREC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R