C062C394K5R5CA
KEMETKEMET
C062C394K5R5CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C062C394K5R5CA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.39UF 50V X7R RADIAL
Fitxak: C062C394K5R5CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
C062C394K5R5CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C062C394K5R5CA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.39UF 50V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6642 pcs Datuen fitxa C062C394K5R5CA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak Q1319051
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.39µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 0.39µF eskaerak General Purpose