C062C104K1R5TA
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C062C104K1R5TA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Fitxak: C062C104K1R5TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
C062C104K1R5TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C062C104K1R5TA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 329378 pcs Datuen fitxa C062C104K1R5TA.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.1µF