C0603C224J4RAC
KEMETKEMET
C0603C224J4RAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C224J4RAC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 16V X7R 0603
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C0603C224J4RACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C224J4RAC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.22UF 16V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136306 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak Q4300888T
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.22µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 0.22µF eskaerak General Purpose