C0603C223Z3VACTU
KEMETKEMET
C0603C223Z3VACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C223Z3VACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 25V Y5V 0603
Fitxak: C0603C223Z3VACTU.pdf
  • Mezua
C0603C223Z3VACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C223Z3VACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.022UF 25V Y5V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1948614 pcs Datuen fitxa C0603C223Z3VACTU.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603C223Z3VAC
C0603C223Z3VAC7867
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.022µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 0.022µF eskaerak General Purpose