C0603C105K4PACTU
KEMETKEMET
C0603C105K4PACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C105K4PACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 16V X5R 0603
Fitxak: C0603C105K4PACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C0603C105K4PACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C105K4PACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1UF 16V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 593619 pcs Datuen fitxa C0603C105K4PACTU.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-5090-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose